Lietuvos moterų rankinio lygos finalo serijoje trijų rungtynių neužteko

2024 m. gegužės 20 d.
Lietuvos moterų rankinio lygos finalo serijoje trijų rungtynių neužteko

Lietuvos čempionėms Kauno r. „Cascada-HC Garliava“ rankininkėms nepavyko tiesiausiu keliu apginti titulo. Lietuvos moterų rankinio lygos (LMRL) finalo serijoje iki trijų pergalių 2:0 pirmavusi „Cascada-HC Garliava“, svečiuose turėjo pripažinti reguliariojo sezono nugalėtojos Vilniaus „Eglės“ pranašumą ir serija tęsis mažiausiai ketverias rungtynes.

Antrąsias finalo serijos rungtynes apmaudžiai minimaliu skirtumu rungtynių pabaigoje pralaimėjusios „Eglės“ treneris prieš trečią susitikimą žadėjo bekompromisę kovą ir vilnietės pažadą tesėjo. „Eglė“ visų rungtynių metu taip ir neleido varžovėms nei karto išsiveržti į priekį, o antro kėlinio viduryje laimėta atkarpa 6:0 garantavo pergalę.

„Eglės“ rankininkės nugalėjo „Cascada-HC Garliava“ komandą 30:27 (14:12) ir sušvelnino finalo serijos iki trijų pergalių rezultatą 1:2.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Beatričė Ruseckaitė, pelniusi 9 įvarčius, Rita Rakauskienė prie pergalės pridėjo 7 įvarčius, Greta Makovskytė įmetė 4 įvarčius, po 3 kartus pasižymėjo Gabija Nievaitė ir Dovilė Navikaitė. Garliavos ekipai Martyna Ustilaitė pelnė 8 įvarčius, Mantė Voskresenskaja įmetė 5 įvarčius, po 3 įvarčius surinko Kamilė Bušaitė, Goda Bernackaitė ir Emilė Aglinskaitė.

„Svarbiausia, kad komanda nepalūžo po antrųjų finalo rungtynių ir parodė charakterį. Už tai lenkiu galvą prieš merginas, nes jos padarė viską, kad finalo serija tęstųsi. Didelis merginų noras nugalėti ir jų kovingumas lėmė pergalę. Gynyboje žaidėme labai pagirtinai, patikimai rungtyniavo ir vartininkės. Esminis lūžis įvyko, kai varžovių lyderė Emilė Aglinskaitė gavo raudoną kortelę ir mums pasidarė daug lengviau žaisti. Spurtavome 6:0 ir nugalėtojas tapo aiškus“, – pergale džiaugėsi „Eglės“ treneris Karolis Kaladinskas.

„Gal vilnietės labiau norėjo laimėti, o mūsų merginos per anksti patikėjo, kad laimės. Varžovės mus pranoko kovingumu, žaidė labai agresyviai, gerai gynėsi. Pavydėtinai gražiai atrodė „Eglės“ rankininkių kovingumas aikštelėje. O mums to trūko“, – teigė Cascada-HC Garliava“ Rita Urnikienė.

Ketvirtosios finalo serijos rungtynės vyks ketvirtadienį 19.00 val. Garliavoje.

„Reiks laimėti varžovių aikštelėje. Aišku, namuose žaisti smagiau, kai turi sirgalių užnugarį. Bet nepasakyčiau, kad jaučiame didelį diskomfortą žaidžiant svečiuose. Esame laimėję Garliavoje ir paskutiniame ture, kai sprendėsi kas taps reguliariojo sezono nugalėtojomis. Manau, kad merginos pajėgios svečiuose išlyginti serijos rezultatą“, – tvirtino „Eglės“ treneris.

„Stengsimės namuose padaryti šventę. Nugalėtoją lems psichologija ir nusiteikimas. Kieno bus blaivesnės galvos aikštelėje, tam ir pasiseks. Žaidime jau nieko nepakeisi ir nieko naujo neišspausi. Su „Egle“ šį sezoną jau žaidėme penkis kartus ir abi komandos viena apie kitą žino viską“, – teigė „Cascada-HC Garliava“ komandos trenerė.

LMRL trečiųjų finalo serijos rungtynių vaizdo įrašas: https://www.youtube.com/watch?v=NMaCYVBAvwQ

Dalintis