Lietuvos moterų rankinio lygoje prasidėjo ketvirtfinalių kovos

2024 m. balandžio 13 d.

Lietuvos moterų rankinio lygoje (LMRL) prasidėjo atkrintamosios varžybos. Reguliariajame sezone 3-6 vietas užėmusios komandos kovoja dėl dviejų likusių kelialapių į pusfinalį. Pusfinalyje vietas jau užsitikrino reguliariajame sezone 1-2 vietas iškovojusios Vilniaus „Eglė“ ir Vilniaus SM „Sostinės tauras“.

Užtikrinta pergale ketvirtfinalį pradėjo čempionės titulą ginanti Kauno r. „Cascada-HC Garliava“ komanda. Reguliariajame sezone trečią vietą užėmusi Garliavos ekipa svečiuose 27:20 nugalėjo paskutinėje šeštoje vietoje likusią Panevėžio „Kova-PSC/RSSG“ komandą. Jau po pirmo kėlinio „Cascada-HC Garliava“ įgijo net dešimties įvarčių persvarą 16:6 ir varžovėms neleido pagalvoti apie pergalę.

Karolina Sparnauskaitė nugalėtojoms pelnė 8 įvarčius, Martyna Ustilaitė ir Martyna Vaitkutė prie pergalės pridėjo po 5 įvarčius, po 3 įvarčius surinko Kamilė Bušaitė ir Emilė Aglinskaitė. Panevėžio ekipai net pusė komandos įvarčių pelnė Laura Salamanavičė, surinkusi 10 įvarčių, po 3 įvarčius įmetė Martyna Pivoraitė ir Simona Jaškūnaitė.

Daug atkaklesnė kova vyko uostamiestyje, kur ketvirtą vietą reguliariajame sezone užėmusios Kauno „Žalgirio“ rankininkės viešėjo pas laipteliu žemiau finišavusią Klaipėdos „Viesulo SC-Dragūno“ komandą. Žalgirietės laimėjo pirmą kėlinį 13:12, tačiau po pertraukos šeimininkės perėmė iniciatyvą ir iškovojo pergalę rezultatu 24:22.

Nugalėtojoms Aušra Stroputė pelnė 7 įvarčius, Elizabeta Klapčiukaitė – 6, Samanta Klovaitė – 4, Vanesa Grišmanauskaitė – 3. „Žalgirio“ komandai po 6 įvarčius pelnė Gintė Jurkevičiūtė, Agnė Gudlinkytė ir Karolina Čekuolytė.

Atsakomosios ketvirtfinalio rungtynės, po kurių paaiškės kas pateks į pusfinalį, vyks balandžio 17 dieną Kaune ir Garliavoje.