„Sostinės tauro“ rankininkės iškovojo LMRL bronzos medalius

2024 m. gegužės 20 d.
„Sostinės tauro“ rankininkės iškovojo LMRL bronzos medalius

Lietuvos moterų rankinio lygos bronzos medalius iškovojo Vilniaus „Sostinės tauro“ rankininkės. Kovoje dėl bronzos „Sostinės tauras“ namuose 34:18 (20:8) nugalėjo Kauno „Žalgirį“ ir laimėjo seriją 3:0.

Nugalėtojoms Silvija Mackonytė pelnė 10 įvarčių, Gabija Pilikauskaitė – 9, Dominyka Andronik – 7, Singrida Kulikovaitė – 4. „Žalgirio“ komandai Austėja Narauskaitė pelnė 7 įvarčius, Kamilė Rupeikaitė – 4, Agnė Gudlinkytė – 3.

Reguliariajame sezoną antrą vietą užėmusi, bet pusfinalio serijoje 0:2 (26:31 ir 23:26) čempionei „Cascada-HC Garliava“ ekipai pralaimėjusi „Sostinės tauro“ komanda bronzos medalius laimėjo antrus metus iš eilės.

Pirmose rungtynėse dėl bronzos „Sostinės tauras“ nugalėjo „Žalgirį“ namuose 33:28, antrose rungtynėse Kaune iškovojo pergalę rezultatu 27:22.

„Prieš sezoną tikėjomės iškovoti medalius ir kėlėme tokį tikslą. Bet aišku, norėjosi daugiau. Esame jauna komanda ir gal kažkiek pritrūko patirties pusfinalyje. Jaunoms rankininkėms dar tik formuojasi nugalėtojų mentalitetas. Dar reikia laiko subręsti, kad žaidžiant su daug labiau patyrusia komanda iškovotum kelialapį į finalą ir galėtum kovoti dėl aukščiausių vietų, – sezoną apibendrino „Sostinės tauro“ trenerė Ala Senvaitienė. 

– Bet sezoną vertinam tikrai gerai. Lietuvos čempionate laimėjome bronzos medalius, Lietuvos taurės turnyre ir Baltijos lygoje užėmėm antrą vietą. Tai tikrai geri rezultatai mūsų jaunai komandai. Reikia išskirti ir individualų mūsų komandos rankininkių tobulėjimą. Europos čempionato atrankos turnyre šiais metais Lietuvos rinktinei atstovavo keturios „Sostinės tauro“ rankininkės – Inesa Verbovik, Dominyka Andronik, Gabija Pilikauskaitė ir Singrida Kulikovaitė ir džiugu, kad jos vaidina vis svarbesnį vaidmenį nacionalinėje rinktinėje.“

Net trys „Sostinės tauro“ rankininkės patenka tarp rezultatyviausių LMRL žaidėjų. 18-etė G. Pilikauskaitė šį sezoną pelnė 121 įvartį ir yra rezultatyviausia čempionato žaidėja. Antrą vietą užimanti 21-erių metų D. Andronik pelnė 109 įvarčius. 19-etė S. Kulikovaitė įmetė 83 įvarčius ir tarp rezultatyviausių lygos rankininkių yra šešta.

LMRL trečiųjų serijos rungtynių dėl bronzos vaizdo įrašas: https://www.youtube.com/watch?v=lJVREE3rtPM

Dalintis