Lietuvos rankinio lygoje pirmuosius taškus iškovojo Vilniaus „Amber“

2023 m. spalio 08 d.

Lietuvos rankinio lygoje sužaistos paskutinės 4-ojo turo rungtynės. Jose susitiko iki tol taškų dar neturėję Vilniaus „Amber“ ir Panevėžio „SC-RSSG-Grifas“.Namuose žaidę „Amber“ rankininkai nuo pat susitikimo pradžios diktavo savo sąlygas. Iki pertraukos šeimininkai įgijo penkių įvarčių persvarą 13:8. Antrame kėlinyje „Amber“ persvara dar išaugo ir Vilniaus ekipa iškovojo pirmą pergalę sezone 29:19.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Tadas Tumosas, pelnęs 5 įvarčius. Yahoras Šymančiukas įmetė 4 įvarčius, po 3 įvarčius prie pergalės pridėjo Ernestas Stvolas, Ramojus Mažrimas ir Mykyta Litvinenko. Panevėžio komandai Ernestas Guogis pelnė 5 įvarčius, po 3-is įmetė Justas Montvilas ir Ignas Storukas.

Panevėžio „SC-RSSG-Grifas“ išlieka vienintele LRL komanda, dar neturinčia taškų. 2 taškus į savo sąskaitą įsirašęs „Amber“ pasivijo tiek pat taškų turinčias HC „Vilnius“, Alytaus „Varsos-Stronglaso“ ir Kauno „Granito-Kario“ komandas. Tiesa, šios ekipos yra sužaidę skirtingą skaičių rungtynių.

LRL pirmenybėse pirmauja pergalingai rungtyniaujančios ekipos. Klaipėdos „Dragūnas“ iškovojo visas keturias pergales. Vilniaus „Šviesos“ sąskaitoje – visos trys pergalės.